Movies
Ratings
91
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
RedRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0