Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5- Buried AliveRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0