Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0