Series
Ratings
207
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5- BossRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5- 블리치Rated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0