Movies
Ratings
95
The PhoneRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.5