Movies
Ratings
122
The KingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5