Movies
Ratings
24
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.5