Series
Ratings
12
Squad 38Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0