Series
Ratings
43
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5