Series
Ratings
54
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5