Movies
Ratings
70
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.0