Movies
Ratings
63
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0