Movies
Ratings
1080
SearchingRated ★ 4.0
Life in a DayRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Big Man JapanRated ★ 2.5
The IncidentRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 3.5- A Dedicated LifeRated ★ 4.0
The Emperor's Naked Army Marches OnRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 0.5
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Bamseom Pirates Seoul InfernoRated ★ 4.0
The SnowmanRated ★ 1.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.0