Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0