Movies
Ratings
321
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0