Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5