Series
Ratings
43
TamiouRated ★ 2.0
One the WomanRated ★ 4.5- HiddenRated ★ 4.0
- Understanding of Electric ShockRated ★ 4.5
- Clean and PolishRated ★ 2.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0