Series
Ratings
68
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 2.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 2.0
WentworthRated ★ 0.5