Series
Ratings
20
Life on MarsRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Love Is BlindRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Love NaggersRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5