Series
Ratings
91
Delicious GuysRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5