Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- The Path to GloryRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0