Titles you rated
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- New my fair PrincessRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년 탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- First LoveRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0