Titles you rated
AlienoidRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0