Movies
Ratings
25
Knives OutRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0