Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
A Place Called SilenceRated ★ 2.0
Fatal JourneyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- HeroRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 2.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
The Suicide ClubRated ★ 2.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5