Series
Ratings
87
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.5
Troy: Fall of a CityRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0