Movies
Ratings
319
ParasiteRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Hello, My CatRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5