Movies
Ratings
339
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Road WarsRated ★ 1.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Better DaysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0