Movies
Ratings
292
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Close-KnitRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Santa SangreRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 5.0
Littleboy 12725Rated ★ 4.5- Letters to BuriramRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0