Series
Ratings
64
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5