Series
Ratings
21
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 2.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5