Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0