Series
Ratings
23
HERORated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5