Titles you rated
Mad UnicornRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
The DropoutRated ★ 4.0