Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5
SabrinaRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0