Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0