Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 2.0
The RingRated ★ 2.0
A Serbian FilmRated ★ 1.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 1.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 1.0
[REC]²Rated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 1.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The Woman in BlackRated ★ 3.0