Movies
Ratings
151
ExitRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5