Movies
Ratings
196
FrozenRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0- PapaRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
OseamRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0