Series
Ratings
25
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
1899Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 2.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5