Movies
Ratings
36
Someone SpecialRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0