Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.0
My SonRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0