Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SingRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 1.5
Red SparrowRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5