Series
Ratings
627
Law & Order: Special Victims Unit Season 17Rated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 16Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
PoldarkRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
May Food Bless YouRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0- 東京女子図鑑Rated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
IntelligenceRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 1.0- The Mob DoctorRated ★ 3.0