Movies
Ratings
119
MEGANRated ★ 1.5
CommissionRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Vampire Hunter DRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.0