Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 4.0