Titles you rated
- HallanRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5