Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5