Titles you rated
Persian LessonsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 4.5
RedLifeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Hell Camp: Teen NightmareRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Where Hands TouchRated ★ 4.0
The Life AheadRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Eichmann ShowRated ★ 3.5
Operation FinaleRated ★ 4.0
My Best Friend Anne FrankRated ★ 3.0
Ordinary Men: The "Forgotten Holocaust"Rated ★ 3.0
The Last DaysRated ★ 4.0