Movies
Ratings
58
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0